Zajištujeme analýzy staveb, návrhy řešení, odbornou realizaci s našimi partnery a dodávky materiálů.

HYDROIZOLACE

PLOCHÝCH STŘECH

Proč tzv. tekutá lepenka DAKORIT

Ploché střechy jsou celým svým povrchem vystavené obrovskému zatížení povětrnostními vlivy. Od rána do noci čelí díky slunci tepelným změnám a neústupnému UV záření. Takovéto ohromné zatížení dříve či později způsobuje širokou škálu poruch. Postupně nastane čas, kdy většina majitelů plochých střech začne propadat panice. Po vydatném dešti či při tání sněhu se začnou objevovat vlhké fleky na stropech a co teď?

Proč tzv. tekutá lepenka DAKORIT

Řešení lze hledat u značky HAHNE, která vznikla v Německu již roce 1926 a specializuje se na stavební chemii pro kompletní ochranu budov. Tyto zkušenosti přinášejí I drahocenné know-how a z pohledu systémů týkajících izolace plochých střech.

Renovační a těsnící nátěrový systém je nejrychlejší a ekonomicky výhodné řešení. Jeho životnost je v porovnání s běžnou lepenkou v pásech min. 3X delší. Dokáže snadno a rychle opravit veškerá poškození, jako jsou praskliny, puchýře, netěsnosti záhybů a spojů mezi rozdílnými materiály. A to bez stavebních zásahů.

Zároveň např. materiál DAKORIT® PUR1K 30P nabízí vysoce kvalitní řešení, které splňuje i nejnáročnější požadavky dle evropské normy ETAG 005 s garancí min. životnosti 25 let.

Oblasti použití

Výhody systému